Dare IT

Klient

Dare IT

Moje zadania

social media, content marketing, prowadzenie grupy, newsletter

Branża

IT, szkolenia

Dare IT to organizacja, której celem jest wspieranie osób w rozwijaniu swojej kariery w branży IT. Ich sztandarowym pomysłem jest Program Mentoringowy, podczas którego specjalistki IT łączą w pary z dziewczynami, chcącymi się przebranżowić. Oferują również warsztaty, szkolenia, webinary oraz wsparcie w budowaniu sieci zawodowych i rozwijaniu umiejętności technicznych oraz miękkich.

W ramach mojej współpracy z Dare IT odpowiadałam za wdrażanie strategii marketingowej w social media, co obejmowało zarządzanie treścią na różnych platformach i angażowanie społeczności. Opracowywałam artykuły na blogu, które miały na celu podniesienie świadomości marki i promowanie jej usług. Prowadziłam także grupę na Facebooku dla Dare IT, tworząc przestrzeń dla dyskusji i wymiany doświadczeń. Dodatkowo, byłam odpowiedzialna za projektowanie i dystrybucję regularnego newslettera, który utrzymywał kontakt z klientami i informował ich o aktualnościach oraz dostępnych zasobach. Stworzyłam również treść na nową wersję strony.

Moje działania przyczyniły się do zwiększenia zaangażowania użytkowników i wzmocnienia pozycji Dare IT jako eksperta w dziedzinie rozwoju kariery w IT.

To może Ciebie zainteresować