Kreatywna copywriterka, która Twoje myśli ubierze w tekst

Kim jestem?

Nazywam się Dominika. Od ponad 5 lat zawodowo zajmuję się pisaniem.

Od kiedy tylko pamiętam, kocham pisać. W podstawówce tworzyłam gazetkę szkolną, a w liceum brałam udział w konkursach pisarskich. Studiowałam filologię polską – kierunek ten wybrałam z pasji do literatury, ale także po to, aby dowiedzieć się, jak pisać dobrze. Zaprzyjaźniłam się z kropkami i przecinkami!

Po studiach pracowałam w kilku firmach, ale to o własnej działalności marzyłam najmocniej. Będąc własną szefową, mogę pozwolić sobie na elastyczność i pracę zdalną z każdego zakątka świata.

Dlaczego copywriting?

Od najmłodszych lat wiedziałam kim chcę zostać w przyszłości. Marzyłam o byciu, pisarką, dziennikarką, poetką – można powiedzieć, że marzenie zostało spełnione. 😉


Bycie copywriterką to niezwykle interesujące zajęcie: każdy tekst to nowe pole do zbadania, dzięki czemu nie ma tutaj nudy. Nie skarżę się na brak weny, kiedy siadam do biurka, to palce same biegną po klawiaturze.

CO MNIE WYRÓŻNIA?

Dlaczego warto mi zaufać?

kreatywność & efekty

W swojej pracy wykorzystuję wiedzę o SEO. Chcę, aby tekst nie tylko cieszył oko, ale także promował Twój biznes.

miły język

Staram się, aby to, co tworzę, było zrozumiałe dla każdego. Proste i lekkie teksty chętnie się czyta oraz więcej się z nich zapamiętuje.

oferta szyta na miarę

Elastycznie podchodzę do zleceń, co pozwala na dopasowanie oferty i usług do Twoich potrzeb.

podejście client-first

Dobra komunikacja to podstawa! Zależy mi na tym, aby współpraca z klientem przebiegała przyjemnie i płynnie, dlatego dbam o dobry przepływ informacji.

nie działam sama

Mam doświadczenie w pracy z programistami, grafikami i marketingowcami. Ważny jest dla mnie dobry feedback od teamu, z którym współpracuję.

na tropie brandu

Każdy tekst poprzedzam dogłębnym researchem. Wykorzystuję przy tym narzędzia do SEO i analizy trendów. Przyglądam się również, w jaki sposób komunikuje się marka.

PRACUJMY RAZEM

Pomogę Twojej marce zabłysnąć

Umów się na bezpłatną konsultację ze mną. Postaram się, aby Twój brand wyróżniał się z tłumu! 🌟 

O czym chcesz porozmawiać?